Është nënë e dy fëmijëve, Belkizja befason me format e saj

Që kur ajo u bë gruaja e Milot Rashicës, Belkizja është në qendër të vëmendjes.

Miloti dhe Belkiza u bënë prindër për herë të dytë. Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkize Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e lumtur se çifti u bënë prindër për herë të dytë e dhanë përmes rrjeteve sociale. Miloti ishte ai i cili postoi pamje me djalin, ndërsa sot ishte Belkizja ajo e cila ndau pamje me vogëlushin e dytë.

Belkiza dhe Miloti pranuan urime nga estrada, familja dhe gjithashtu ndjekësit e dyshes në rrjete sociale.

Por, ajo që bie në sy është format fizike të saj, të cilat duket për mrekulli ani pse ka pak muaj pas lindjes.